שלום וברוכים הבאים לאתר החדש של מושב מעונה

החלטתי לרשום מספר מילים על החלטתי להקים אתר למושב .

כיליד המושב ותושב המקום החלטתי שגם לנו מגיע אתר ברשת , בעידן בו החיבור לרשת נמצא כמעט בכל בית בישראל חשוב שלכל רשות מוניציפאלית יהיה ייצוג מכובד במדיה המקוונת.

חשוב לי להדגיש שהאתר נבנה אך ורק למען תושבי הישוב ולשירותם , ומטרתו היא להביא מידע עדכני הן לתושבים והן לגולשים אשר מעוניינים במידע אודות המושב מעונה.

מדוע חשוב שגם לנו יהיה אתר?

אתר אינטרנט תדמיתי אינפורמטיבי יכול לתרום לכולנו , אתר הוא בעצם מדיה הנגישה כמעט לכל תושבי ישראל , באמצעות אתר אינטרנט ניתן לקדם את העסקים המקומיים והחשוב מכל לתרום למיתוג המושב בכל החזיתות :

- ייצוגית

- תיירותית

- ועסקית

מיותר לציין שכמושב תמיד הובלנו והצלחנו כקהילה איכותית ליצור יחדיו את אחד הישובים הנחשקים והמבוקשים ביותר באזור הגליל , מיקומו הגיאוגרפי של הישוב ואופיו הדמוגרפי תרמו ליצירת קהילה צעירה ותוססת אשר הצליחה במהלך השנים לשפר את איכות חייהם של תושבי הישוב.

ולכן מן הראוי שמושב מעונה ימשיך להוביל , ועם מבט קדימה וחזון אני מאמין שנמשיך לשפר את איכות חיינו ונגרום לכך שערכו של המושב רק ימשיך לעלות ואנו נמשיך להוות דוגמא לשאר ישובי הסביבה .

כמי שרואה את עצמו כחלק בלתי נפרד מן המושב וכמי שבהחלט רוצה לגדל במעונה את ילדיו הרמתי את הכפפה והחלטתי להקים אתר לקידום האינטרס המשותף של כל חברי המושב.

אני מקווה ב"ה שאוכל להמשיך ולפתח את המערכת והתשתיות אשר האתר מורכב מהם על מנת שהאתר ישמש ככלי בידי תושבי המקום , וככלי אינפורמטיבי לתושבי ישראל אשר מתעניינים במעונה.

המשך פיתוח והעשרת התכנים באתר:

- מערכת סקרים פנימית

- שילוב תמונות מחיי התושבים

- מערכת "תושבים כותבים" שתהווה במה פתוחה לתושבי המקום להציג מפרי עטם .

- קידום האתר בכל מנועי החיפוש

- לוח אירועים והרשאת גישות לחברי הישוב

- העלאת טפסים ומידע שימושי

אשמח לכל עזרה בהמשך פיתוח האתר שילחו אליי במייל , רעיונות , תכנים נוספים , חדשות ומידע שימושי יתקבלו בברכה !

גלישה נעימה
קובי אפללו